Informace o platbách

Pro předplatné služeb FajnTelky používáme tzv. opakované platby ve spolupráci s platební bránou GoPay. Platby za objednané služby Vám automaticky strháváme z platební karty ve výši předplatného. Nemusíte tak mít strach, že zapomenete zaplatit předplatné na další období.

Jak často budeme strhávat

Částka za služby bude strhávána pravidelně jednou za měsíc (v případě tarifu s jinou periodou platby dle délky této periody) ve stejný den v měsíci. Platby budou prováděny automaticky až do okamžiku, kdy automatické opakování platby Tarifu sami neukončíte, nejpozději však do ukončení Smlouvy.

První platba z Vaší platební karty provedena ihned od zadání údajů k platbě a jejím dokončení. Následující platby budou z Vaší platební karty provedeny automaticky k příslušnému dni kalendářního měsíce, který se číslem shoduje se dnem, kdy jste zadali údaje k platbě. Např. pokud údaje zadáte dne 3. 6. 2024, další měsíční předplatné bude z Vaší platební karty automaticky strženo dne 3. 7. 2024.

Kolik Vám budeme strhávat

Strhávaná částka může být variabilní v závislosti na odebíraných službách v daném období. Maximální strhávaná částka odpovídá ceně odebíraných služeb. Ke každé platbě je vystavena Faktura, kterou naleznete v zákaznickém centru v sekci