Prima bez reklam

Od 1.6.2022 zavedla skupina FTV Prima u všech svých stanic omezení přetáčení reklam, které platí u všech poskytovatelů internetové televize. Pokud chcete ve FajnTelce u stanic Primy okamžitě přeskakovat reklamy i nadále, můžete si zakoupit doplňkový balíček Prima bez reklam.

Prima bez reklam

  • Automatické přeskakování reklam u stanic FTV Prima
  • Zvýraznění reklamních bloků na časové ose
  • Nerušené sledování pořadů
  • Ušetříte čas potřebný pro zhlédnutí pořadu
+ 69 Kč / měsíc

Objednat

Služba Prima bez reklam je určena pouze pro zákazníky využívající službu FajnTelka.

Jak funguje omezení reklam stanic FTV Prima?Omezení přetočení reklamy

Během sledování pořadu je třeba zhlédnout vždy povinné reklamní bloky. Reklamy v těchto časech nelze přeskočit a přetočení pořadu během tohoto bloku nebude možné. Jakmile povinná reklama skončí (cca 3 min.), můžete opět libovolně přetáčet nebo rovnou přeskočit na konec reklamního bloku.

Sledování reklamy v pořadu, který ještě neskončil

Pokud sledujete pomocí timeshiftu pořad, který dle televizního programu ještě neskončil, je nutné zhlédnout reklamu v celé její délce a nelze ji přeskočit po zhlédnutí povinného bloku.

V první minutě kamkoli

V první minutě sledování pořadu z TV Archivu můžete přetáčet kamkoli, a to i přes povinné reklamní bloky. Můžete tak bez omezení přeskočit na čas rozkoukaného pořadu a pokračovat ve sledování. Po první minutě opět začne platit, že nelze přetáčet povinné reklamní bloky.

Zvýraznění reklamních bloků

Novinkou je nyní u stanic FTV Prima barevné odlišení časů reklamních bloků přímo v časové ose při přetáčení pořadu. Lépe se tak orientujete v pořadu, kde se nacházi reklama a kde pokračuje pořad.

Chcete mít zpět možnost přeskočení reklam?

Pokud chcete reklamy libovolně přetáčet nebo přeskakovat, můžete si pořídit balíček Prima bez reklam za 69 Kč/měs. Můžete pak reklamy přeskakovat okamžitě po jejich začátku.

Pořiďte si balíček
Prima bez reklam

Přeskakujte jednoduše reklamy u archivu pořadů stanic FTV Prima díky balíčku Prima bez reklam. Ušetříte si čas a zpříjemníte nerušené sledování oblíbených pořadů.

Objednat

Prima
Android TV Apple TV iOS Samsung TV LG TV Android Web Windows