Jak sledovat

Naši televizi je možné sledovat na většině běžných zařízeních. Samozřejmostí je televize - chytrá televize nebo s použitím set-top boxu, chytré telefony nebo tablety, či počítače a sledování přes webový prohlížeč. Jelikož se ale jedná o internetovou televizi, je třeba mít zařízení připojení k internetu vhodnou rychlostí a kvalitou.

Chcete-li si být jistí, že na Vaší televizi nebo set-top boxu bude možné sledování FajnTelky, zkuste najít aplikaci FajnTelka v obchodě s aplikacemi. Také si můžete ověřit dostupnost aplikace pro jednotlivé operační systémy..

Samsung a LG
televize

Naší televizi je možné sledovat na televizorech značky Samsung (od roku 2020) a LG (od roku 2014). Aplikaci si nainstalujete přímo do TV. Není tak potřeba přídavného set-top boxu.

Pro 100% ověření dostupnosti aplikace pro Váš model televize, zkuste v obchodu s aplikacemi v TV najít aplikaci FajnTelka nebo si prohlédněte seznam podporovaných operačních systémů.

Android TV/Google TV
televize a set-top boxy

Máte-li set-top box nebo televizi se systémem Android TV (Philips, Sony, Xiaomi, Toshiba, Orava, a další) nebo Google TV, můžete si nainstalovat aplikaci přímo z obchodu Google Play.

Google Android
telefony a tablety

Aplikaci FajnTelka si můžete do telefonu nebo tabletu se systémem Google Android nainstalovat přímo z obchodu Google Play a nebo můžete televizi také sledovat přímo z webového prohlížeče.

Apple iOS
telefony a tablety

Aplikaci FajnTelka si můžete do telefonu nebo tabletu se systémem Apple iOS nainstalovat přímo z obchodu AppStore a nebo můžete televizi také sledovat přímo z webového prohlížeče.

Apple TV
set-top box

Máte-li set-top box se systémem Apple TV, stáhněte a nainstalujte si jednoduše naši aplikaci FajnTelka přímo z obchodu AppStore.

Windows
počítače a notebooky

Majitelé počítačů a notebooků se systémem Microsoft Windows 10 a 11 najdou aplikaci FajnTelka přímo ve Windows Store, kde si ji mohou stáhnout a nainstalovat.

Web
sledování z prohlížeče

Nechcete-li nebo nemáte-li možnost instalovat aplikaci do svého zařízení, můžete televizi sledovat pomocí webového prohlížeče na adrese tv.fajntelka.cz.

Android TV Apple TV iOS Samsung TV LG TV Android Web Windows