Přehled funkcí

Digitální a chytrá IPTV televize se skvělou kvalitou obrazu a širokou nabídkou televizních kanálů. Samozřejmostí je vysílání v HD kvalitě nebo třeba zpětné zhlédnutí. Televizi můžete sledovat také na tabletu, mobilu nebo počítači.

Doporučené pořady

Nevíte na co se chcete dívat, nebo si chcete najít pořad podle žánru? Využijte naše doporučení a seskupení vysílaných pořadů dle žánru. Přehledný průvodce výběrem včetně detailu a hodnocení pořadu Vám pomůže rychle najít zajímavý pořad ke sledování.

Doporučené pořady a pořady dle žánru

Televizní program

S námi máte vždy k dispozici přesné informace o pořadech a přehledný televizní program, který je 6x denně aktualizovaný. Jednoduše a rychle se dozvíte, co se právě vysílá, co teprve poběží a nebo naopak, jaké pořady jste zmeškali. Ty si pak můžete zpětně pustit z archivu. Součástí informací o pořadu je i hodnocení vycházející z dat internetových filmových databází.

Televiní program a informace o pořadu

Zpětné zhlédnutí

Sledujte oblíbené pořady zpětně až 14 dnů. S archivem vysílání se Vám nestane, že byste propásli svůj oblíbený pořad. Jednoduše si najdete v televizním programu již odvysílaný pořad a pustíte si jej od začátku nebo libovolného času. Je jen na Vás, kdy budete na pořady koukat.


Timeshift

Během sledování živého vysílání si můžete pořad kdykoli pozasavit (pauza) nebo přetočit zpět. Můžete si tak v klidu odskočit a nebo si přehrát vybranou scénu znovu a ihned během sledování právě vysílaného pořadu.

Timeshift - posun pořadu v čase

Nahrávky

S touto funkcí máte možnost uchovat pořady nahrané nad rámec archivu. Jednoduše si označíte oblíbené pořady a poté je najdete v sekci nahrávek, kde si pořady můžete jednoduše přehrát.

Nahrávky televizních pořadů

Tisíce hodin zábavy

S FajnTelkou se nudit nebudete! Díky archivu vysílání máte k dispozici tisíce hodin filmů a pořadů.

Jednoduché ovládání

Rychle a snadno si ovládání osvojíte. Aplikace reaguje svižně, vše je intuitivní, jednoduché a komfortní.

HD kvalita

V nabídce najdete mnoho kanálů, které vysílají v HD kvalitě, což Vám zaručí vždy ostrý a krásný obraz.

Na všech zařízeních

FajnTelka je dostupná pro různé typy zařízení - od chytré televize, po telefony, tablety nebo počítače. Sledujte TV na kterémkoli zařízení.

Dostupné v celé EU

Ať jedete na chatu, pracovní cestu nebo dovolenou, naší televizi můžete mít stále při sobě všude tam, kde je vhodné připojení k internetu.

Dětská ochrana

Kanály a pořady pro dospělé jsou chráněny bezpečnostním PINem, který znemožní sledování nevhodného obsahu dětmi.

Řazení kanálů

Všechny televizní kanály si můžete seřadit podle toho, jak Vám to vyhovuje. Ty, které nejraději sledujete, si přesunete na začátek a ty pro Vás nezajímavé budou na konci.

Skupiny kanálů

Vytvořte si vlastní skupiny kanálů. Můžete si kanály rozdělit třeba na filmové, sportovní, dokumentární apod. navíc každý z rodiny může mít svou vlastní skupinu napříč žánry.

Snadná instalace

Aplikaci najdete v oficiálních obchodech pro jednotlivá zařízení a operační systémy.

Správa více předplatných

Spravujte více předplatných najednou. Kupte předplatné třeba sobě, ale i rodičům a dětem a spravujte je všechny z vlastního účtu.

Android TV Apple TV iOS Samsung TV LG TV Android Web Windows